#17 مرور اجمالی و تنظیمات اولیه افزونه یوست دستگاه لیزر

ما اکنون پلاگین یوست دستگاه لیزر رو نصب کردیم و برخی از تنظیمات رو هم ایمپورت کردیم . اجازه بدید در منو بر روی افزونه Yoast کلیک کنیم تا به داشبورد اون بریم . به ورقه نمایشی خوا‌هیم رفت که ایرادات و نوتیفیکیشن ها رو به ما نشون می روستا .

اگه سایت شما در گوگل قابل ایندکس نباشه خطای بزرگی رو در اینجا مشاهده خواهید کرد اطمینان حاصل فرمایید قبلی از استارت این موضوع رو مدنظر قرار می روءیت کرد . دستگاه لیزر اینجا می تونید نوتیفیکیشن ها رو ببینید , یکی این نوتفیکیشن ها در زمینه ی پیکربندی افزونه هست . ما می تونیم هر کدوم از اینها رو به صورت دستی پیکربندی کنیم . البته دستگاه لیزر ویزارد پیکربندی شیوه قدم به قدم مفیدی داره .

اجازه بدید وارد ویزارد بشیم : اولین تراز از ما می خواد در روزنامه اونها نام نویسی کنیم . اینجانب قصد دارم در آدرس اینترنتی اون ها مشترک بشم و در شرایطی که پس از دو یا سه نشانی اینترنتی محتوا دیدنی کمبود از اون بیرون خواهم شد . عالی اذن بدید به پیش بریم و این گزینه رو امتحان کنیم , می تونیم به سراغ فرآیند بعدی بریم .

مرحله بعدی در خصوص محیط کاری می باشد چگونه سایت رو گسترش می دید؟ این یک وبسایت تولیدی است که زنده میباشد فضا ثبت کننده یا این که توسعه و گسترش ای است بدین معنی که روی دستگاه خویش شما اجرا می شه؟ این وب سایت یک محیط ثبت کننده داره در تراز بعدی از ما پرسیده می شه نوع سایتی که اجرا می‌کنیم چیست؟

این تراز طولانی تر برای داده ها خودشون است تا بدونن چه افرادی از پلاگین اون ها دستگاه لیزر به کارگیری می کنن , اینجانب مورد کسب و کار دستگاه لیزر کوچک را انتخاب خواهم کرد . مرحله بعدی به گوگل می گه شما شرکت هستید یا این که به صورت فردی عمل می کنید . این مورد به گوگل کمک می کنه بهترین اطلاعات رو بر روی صفحات نتایج جستجوی دستگاه لیزر خودش نشون بده .

برای مثال اگه در گوگل در‌پی عبارت دستگاه برش لیزر بگردید داده ها بیوگرافی مانند مورخ تولد و برخی از تصاویر و بقیه داده ها در زمینه‌ی Thomas Jefferson رو در ورقه نتایج مشاهده خواهید کرد . درمقابل اگه عبارت مایکروسافت رو در موتور کاوش تایپ کنیم , گوگل به خوبی تشخیص می قریه که خواسته شما کمپانی مایکروسافت می‌باشد و اطلاعاتی در زمینه‌ی قیمت سهام هنگامی که کمپانی تاسیس شده و داده ها این چنینی مضاعف رو ارائه میده که از بعضا از اطلاعات سئوی خاص به دست میاره .

شما نمی تونید به گوگل بگید چه چیزهایی رو در نتایج خودش نشان بده اما می تونید تا حد قابلیت و امکان اطلاعاتی درباره‌ی خودتون به اون بدید . اون ها درخصوص نحوه نمایش داده ها تصمیم گیری می کنن . اذن بدید به عقب برگردیم , اینجانب مورد کمپانی رو گزینش می‌کنم , حالا بایستی چهره یی برای خودمون انتخاب کنیم . من چهره ای رو از کتابخانه رسانه انتخاب می‌کنم این دستگاه لیزر به نظر عالی می رسه . بر روی آیتم Next کلیک می‌کنیم در کاغذ بعدی می تونیم کلیه اکانت های شبکه‌های‌اجتماعی رو طولانی تر کنیم .

در حال حاضر اضطراری نیست همه مورد ها رو یک به یک وارد فرمایید . فقط مواردی رو وارد فرمائید که لازم دارید . من مورد صورت بوک , توییتر اینسنتاگرام , پینترست رو بیشتر میکنم , دستگاه لیزر چون اضافه از این شبکه ها استفاده میکنیم . اکنون روی گزینه Next کلیک میکنم . مرحله بعدی در زمینه ی چیزی است که می خواید در موتورهای جستجو نشان داده بشه . در بیشتر موردها ما می خوایم صفحه ها , پست ها رو نشون بدیم . البته می تونیم رسانه ها رو پنهان کنیم . این یعنی رسانه های فولدر مثل تصاویر اگه گونه پست سفارشی دارید اینجا نشون داده میشه . ما می تونیم مورد مثال فعالیت رو مشاهده کنیم .

استاندارد